Pedofiller, LGBT+ Topluluğunun Bir Parçası Değildir.

Dünyada LGBT haklarının yükselişi, pedofillerin ilgisini çekti. Genele bakınca 50-100 yıl önce eşcinsellik de pedofili gibi sapkın bir hastalık olarak görünüyordu. Hala bunların farkını anlayamayan insanlar olduğu için pedofiller de toplum tarafından kabul edilme derdine düştü.

Pedofiller kendilerini topluma kabul ettirmek için bir isim bulmuşlar ve bir de bayrak hazırlamışlar.

Bu bayrak LGBT topluluğu tarafından elbette kabul edilmiyor ve yürüyüşler sırasında kullanılması durumunda ihbar edilmesi isteniyor. Sapkın hastalığı olmayan her birey heteroseksüel veya homoseksüel pedofiliye karşıdır.

Peki pedofiller neden lgbt+ topluluğa zorla da olsa dahil olmaya çalışıyor?

“Yanlış anlaşıldıklarını”, yıllardır tıpkı eşcinseller gibi marjinalize edildiklerini, dışlandıklarını ve canavar gibi gösterildiklerini iddia eden pedofiller çocuklara rızası dışında dokunmadıklarını iddia ediyorlar. 

Yıl 2019, hala neyi tartışıyoruz diyebilirsiniz; ancak hala eşcinselliği tecavüz ve pedofiliden ayıramayan pek çok insanın varlığı pedofillerin isim değiştirerek normalleşme çabasına yol açıyor.

Lgbt+ bireyleri psikolojik veya fiziksel hasta değillerdir. Bunu daha önceki yazılarımızda detaylı şekilde anlatmıştık okuyabilirsiniz. Tecavüze yeltenen veya bu düşüncelere sahip her bireyin psikolojik tedavi alması gerekir. Özellikle çocuklara karşı ilgi duyulması kabul edilebilir bir şey değildir.

Bu noktada öne çıkan ‘RIZA’ kavramını ayırt etmek bu kadar zor olmamalı.

Pedofili, tecavüz, ensest gibi rahatsız edici kavramların asla hiçbir toplum tarafından kabul edilmemesinin tek sebebi rıza dışında olmasıdır. Bir çocuğun herhangi bir konuda rızası dahi olsa, bunun gerçek bir rıza olmadığını herkes bilir. Çocukların hayatında cinselliğe zaten yer yoktur ve bu bir tartışma konusu olamaz.

İki yetişkin insanın kendi rızalarıyla yaşadığı ilişkiyle, tecavüzü ve pedofiliyi aynı kefeye koyanlar oldukça malesef pedofillerin cesaretleri de artacak.

Bu tehlikeye dikkat edip kendimizi ve çevremizi bilinçlendirmemiz gerekiyor. Kişisel görüşlerin gerçekleri bastırması, fırsatçıların önünü açmaktan başka bir işe yaramaz. Bugün pedofiller, yarın tecavüzcüler; sapkın düşüncelerin güçlenmesini önlemenin yolu akıl ve rıza kavramını iyi öğrenmekten geçiyor.

İstismarcıların, LGBT+ topluluklarına dahil edilmesi onlara da zarar verir.

Başkasının özgürlüğüne müdahale eden hiçbir hareket özgürlük kavramına giremez. Bu çocuklukta öğrenilen bilgi, durumları birbirinden ayırma yeteneği kazandırır. Hiçbir insanın bir başkasını istismar etme özgürlüğü yoktur.

Bir Cevap Yazın